Sir Morava s.r.o.

 

Naše sýry vyrábíme výhradně z čerstvého 100% neodstředěného kravského mléka, čímž jsou sýry plné smetany, nezaměnitelné chuti a na trhu zatím v nepoznané kvalitě.

Kdo jednou okusí,

už nechce
jiné!

Provozovna: Areál firmy Agro MONET a.s., Těšany 446, 664 54

Sídlo firmy: Těšany 446, 664 54

SÝROVÉ NITĚ

Lahodné a plné smetany. Sýr, který vyrábíme z teplého, 100 % neodstředěného a nepasterovaného mléka, čímž v něm zachováme jak veškeré živiny v nezměněné podobě, tak i bakterie, vitamíny a tělu prospěšné minerální látky a enzymy čerstvého mléka. Všechny tyhle látky jsou tolik potřebné pro výrobu kvalitního sýru, což následně naším sýrovým nitím dodává jejích velice lahodnou a v tomto segmentu na trhu zatím nepoznanou chuť.

KAVKAZSKÝ SÝR

Podle starodávné adygejské receptury vyrábíme v naší sýrárně rovněž tradiční Kavkazský sýr. Pro jeho výrobu opět používáme výhradně teplé, 100% neodstředěné a nepasterované mléko. Tento sýr je charakteristický jeho vysokou nutriční kvalitou. Přidaná hodnota spočívá při grilováni na plátky nakrájeného sýru, kdy se plátky neroztečou a zůstanou v původní konzistenci.

Naše sýry můžete konzumovat celý den. Výborné jsou jako součást vydatné snídaně, smažené nebo v zeleninovém salátu si je můžete dopřát k obědu, spolu se sklenkou lahodného vína zpříjemní nejeden večer. Pokud stále váháte, inspirujte se našimi recepty. 

NAŠE PRODUKTY

K snídani, k obědu, do zeleninových salátů, nebo jen tak, jako lahodný doplněk k vínu. S našimi sýry je každá denní doba chutnější!

PROČ SYRER MORAVA?

V čem jsou naše sýry výjimečné

Výhradně

ČERSTVÝ PRODUKT

Tradiční

RUČNÍ VÝROBA

Obsahuje

POUZE 1 % SOLI

 
 
 

NEJNOVĚJŠÍ RECEPT

KONTAKTY

Syrer Morava Výroba s.r.o.

Areál firmy Agro MONET a.s.,

Těšany 445, 664 54

  • Facebook - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

COPYRIGHT © Sir Morava s.r.o. 

logo-těšany.png